Williams potřebuje testovat F1
Martin Ševčík
26.04. 2005
Martin Ševčík
26.04. 2005
Tým z Grove se chystá do Silverstonu.
Tým Franka Williamse očekával lepší vstup do evropské části sezóny a proto v týdnu na okruhu v Silverstonu využije všech svých kapacit, aby dosáhl zlepšení už v nadcházejícím závodě ve Španělsku.
Ačkoliv byli oba jezdci týmu z Grove v nedělní Grand Prix San Marina zaklínění povětšinu času v provozu na trati, tým není spokojen s tím, jak se jeho vozy v současné době prezentují.
Od úterka do čtvrtka by měli být Mark Webber, Antonio Pizzonia a nový testman Nico Rosberg na trati v Silverstone, kde se tým chystá vyzkoušet nové úpravy vozu. Okruh nedaleko základny Williamsu by měl posloužit i pro testování pneumatik Michelin.
Související články
-
Martins jako kanadská rezerva
22.05. 2026 -
Takhle měla sezona začít
09.05. 2026 -
Dokáže se Williams probojovat zpátky?
19.04. 2026 -
Na úvod byl nejrychlejší Norris
12.02. 2026 -
FW48 se konečně dostal na trať
06.02. 2026 -
Williams propásne první kolo testů
24.01. 2026 -
Williams těží z rivality jezdců
17.12. 2025 -
Williams pozměnil jméno i logo
04.11. 2025

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
