Novinky

  • 04.07.2020 Neutral Lewis Hamilton popřel, že žádá od Mercedesu zvýšení svého ročního platu

  • 04.07.2020 Good Oscar Piastri (Prema) vyhrál úvodní závod F3 na Red Bull Ringu

  • 03.07.2020 Neutral Red Bull podal oficiální protest proti systému řízení DAS používanému Mercedesem

Facebook Instagram

Vítěz FIA Motorsport Games znovu v italské F4

Vítěz FIA Motorsport Games znovu v italské F4

Rosso pojede za Cram Motorsport

V loňské sezoně na sebe Andrea Rosso upozornil nejvíce během premiérových FIA Motorsport Games ve Vallelunze. Zde totiž v kategorii F4 vybojoval pro Itálii zlatou medaili. Nebyla to ovšem pouze tato událost, kdy jsme Rossa v jeho domovině mohli s vozem této specifikace vidět. V barvách stáje Antonelli Motorsport se představil rovněž ve čtyřech z celkových sedmi podniků zdejšího šampionátu a ze svého účinkování dokázal vytěžit celkem dva body.

A letos se pokusí přidat další. Šestnáctiletého závodníka totiž budeme v italské F4 vídat také během ročníku 2020. Tentokrát si zazávodí za tým Cram Motorsport.

„Jsem šťastný, že v sezoně 2020 budu nosit barvy Cramu. Čeká nás rok, který bude velmi zvláštní pro celý svět. Pokud jde ale o mě, vložím všechny své schopnosti do toho, abych získal co nejlepší možný výsledek,“ říká bývalý úspěšný motokárista.

V loňském roce tvořila stálou jezdeckou sestavu Cram Motorsportu trojice Emilio Cipriani, Roee Meyuhas a Daniel Vebster. Tým ale reprezentovali také Francesco Simonazzi, který absolvoval úvodních pět podniků, s Josém Muggiatim. Toho jsme mohli vidět pouze během závěrečného závodního víkendu sezony. Nejlépe skončil v konečném pořadí Meyuhas, který obsadil 20. příčku.

Na loňských FIA Motorsport Games opanoval Andrea Rosso kategorii F4. Foto: FIA Motorsport Games

zdroj: Cram Motorsport

 

Komentáře ke článku