Novinky

  • 06.07.2020 Neutral Williams nasadí do 1. tréninku na VC Štýrska místo Georgea Russella Jacka Aitkena

  • 06.07.2020 Neutral Holanďan Nyck de Vries se stal rezervním jezdcem Toyoty pro seriál WEC

  • 05.07.2020 Bad Alfa Romeo zaplatí 5000 eur za uvolněné kolo na Räikkönenově voze

Facebook Instagram

Marko chtěl záměrně infikovat piloty Red Bullu

Marko chtěl záměrně infikovat piloty Red Bullu

Naštěstí mu to rozmluvili

Nemoc COVID-19 má zřejmě vedlejší účinky i na myšlenkovou činnost některých jedinců. Následující nápad je nutno totiž označit za výplod chorého mozku.

Když Helmut Marko před pár dny tvrdil, že pro Maxe Verstappena by bylo nejlepší, kdyby se nakazil koronavirem a získal tak imunitu, bralo se to jako krajně nevhodný pokus o žert. Jenže Mateschitzova pravá ruka v motorsportu Red Bullu to zjevně mínila vážně. 

Z Markových výroků má těžkou hlavu nejen Max Verstappen. Foto: Red Bull

Máme čtyři jezdce ve F1 a dalších osm nebo deset juniorů,“ prohlásil nyní ve videorozhovoru pro televizi ORF. „Napadlo nás vybudovat kemp, kde by tito mladíci přečkali současný mrtvý čas. Ideální by bylo, kdyby se přitom infikovali. Jsou to všechno mladí a silní muži ve výborném zdravotním stavu. Až by všechno přečkali, byli by skvěle vyzbrojeni na skutečně tvrdou sezonu, která je očekává.“ A co když by to někdo nepřečkal?

Naštěstí se vyskytli i normálně uvažující lidé. „Probrali jsme to v úzkém kruhu a došli k závěru, že by to nebylo příznivě přijato,“ podotknul zhrzený iniciátor. Nejspíše mu však někdo vysvětlil, že by mohl skončit za mřížemi, neboť úmyslné šíření nákazy je i v Rakousku trestným činem.

Zdroj: FORMULE.cz

Komentáře ke článku