Novinky

  • 09.08.2020 Good Sprint F2 v Silvestone se stal kořistí Jukiho Cunody (Carlin)

  • 09.08.2020 Good Bent Viscaal (MP Motorsport) se stal vítězem nedělního závodu F3 v Silverstone

  • 08.08.2020 Good Maximilian Günther (BMW) zvítězil v dalším závodě formule E v Berlíně

Facebook Instagram

Raper XNDA rovná se Hamilton

Raper XNDA rovná se Hamilton

Před dvěma roky si zazpíval s hvězdou

Muž mnoha talentů Lewis Hamilton nyní na svém instagramovém účtu přiznal to, o čem se již delší dobu šuškalo. V roce 2018 se dostavil do studia, aby svým znělým hlasem podpořil nahrávku písně Pipe v podání světové superstar Christiny Aguilery.

Tehdy se ovšem skryl pod pseudonym XNDA. Přesto přišel vzápětí bulvární časopis NME s odhalením, kdo že oním mysteriózním raperem je. Hamilton to tenkrát nepotvrdil, ale ani nevyvrátil. Podezření ještě zesílilo, když se Christina Aguilera objevila jako jeho host na VC Ázerbájdžánu 2018.

Měl jsem tenkrát na přípravu všeho všudy dvě hodiny,“ prozradil nyní úřadující mistr světa. „Dal jsem si podmínku, že zůstanu inkognito, protože jsem chtěl, aby lidi napřed zajímala muzika a pak teprve moje osoba.

Dále se svěřil, že komponování a interpretaci svých děl se věnuje už asi deset let. „Tohle byla ale skutečně mimořádná příležitost, kterou jsem si nemohl nechat utéct. Christina je neuvěřitelně krásná a talentovaná bytost,“ zdůraznil.

Zhruba třicetisekundový Hamiltonův výkon byl kritiky oceněn jako zcela profesionální. Je ostatně veřejným tajemstvím, že po skončení závodnické kariéry by rád zakotvil v showbusinessu.

Zdroj: Motorsport, úvodní foto: Twitter - Lewis Hamilton

Komentáře ke článku