Trulli i Briatore se omlouvají fanouškům F1
Tomáš Richtr
19.06. 2005
Tomáš Richtr
19.06. 2005
"Dnes jsme prostě nemohli závodit."
Vítěz včerejší kvalifikace Jarno Trulli se omluvil fanouškům za tragické fiasko vedoucí k tomu, že do závodu odstartovalo jen šest vozů na bridgestonech.
"Jsme neuvěřitelně frustrováni, stejně tak fanoušci, jezdci, formule 1 obecně. Tím spíš před fanoušky v Americe," řekl Trulli.
"Byla to složitá situace," dodal. "Dnešek znamená, že bezpečnost je na formuli 1 na prvním místě a že se něco stalo špatně, někdo udělal chybu."
"Je mi líto fanoušků," přidal se Flavio Briatore. "Ale dnes jsme skutečně nemohli závodit. Byl to technický problém a prostě to nešlo. Můžeme závodit jen když je to bezpečné."
Související články
-
Pirelli bude upřednostňovat měkčí směsi
25.06. 2026 -
Lawson prozradil detail svého odchodu
25.06. 2026 -
Ferrari s novým motorem i palivem
25.06. 2026 -
Raději ADUO než závaží
24.06. 2026 -
McLaren ztratil klíčovou výhodu
23.06. 2026 -
Audi jezdilo s vylepšeným motorem
23.06. 2026 -
Ferrari není dostatečně červené
22.06. 2026 -
Z posledního místa na první. Lundgaard vítězí
22.06. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
