Bernd Schneider vyhrál druhý páteční trénink DTM
Tomáš Richtr
30.09. 2005
Tomáš Richtr
30.09. 2005
Prvních šestnáct jezdců se vešlo do jedné vteřiny.
Bernd Schneider vyhrál druhý páteční trénink před Garym Paffetem a na opelu jedoucím Manuelem Reuterem.
Za ním následovali další mercedesy, tentokrát v rukou Jeana Alesiho a Bruno Spenglera, který byl nejrychlejší s loňským vozem. Šesté a sedmé místo patří Frentzenovi a Fässlerovi na opelech.
Desítku doplňují Stefan Mücke, Jamie Green a Tom Kristensen. Obhájce titulu Mattias Ekström se musel spokojit se sedmnáctou příčkou. Mika Häkkinen zajel jedenáctý nejlepší čas.
Prvních šestnáct jezdců se vešlo do jedné vteřiny, první Schneider zajel čas 1:47,405.
Tabulku připravujeme.
Související články
-
Pirelli bude upřednostňovat měkčí směsi
25.06. 2026 -
Lawson prozradil detail svého odchodu
25.06. 2026 -
Ferrari s novým motorem i palivem
25.06. 2026 -
Raději ADUO než závaží
24.06. 2026 -
McLaren ztratil klíčovou výhodu
23.06. 2026 -
Audi jezdilo s vylepšeným motorem
23.06. 2026 -
Ferrari není dostatečně červené
22.06. 2026 -
Z posledního místa na první. Lundgaard vítězí
22.06. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
