Ferrari přijde o logo Vodafone F1
Zdenda Balcar
13.12. 2005
Zdenda Balcar
13.12. 2005
Telekomunikační operátor opouští italskou stáj.
Po britském fotbalovém týmu Manchester United je tým Ferrari dalším, koho opouští významný sponzor Vodafone.
Nadnárodní telekomunikační operátor, který byl se 35 miliony euro jedním z největších sponzorů italského týmu, je podle neoficiálních informací nespokojen s nepříliš úspěšnou poslední sezónou v podání Ferrari.
Stáhnout se však zcela z královny motoristického sportu Vodafone neplánuje. Pro sezónu 2006 má v hledáčku týmy Honda a McLaren.

Související články
-
Ferrari k odchodu Vodafonu: Nejsme billboard
23.12. 2005 -
Vodafone bude hlavním sponzorem McLarenu
14.12. 2005 -
Antonelli nadělil Russellovi šest desetin
26.06. 2026 -
Rakouské horko zatím Mercedesu svědčí
26.06. 2026 -
Pirelli bude upřednostňovat měkčí směsi
25.06. 2026 -
Lawson prozradil detail svého odchodu
25.06. 2026 -
Ferrari s novým motorem i palivem
25.06. 2026 -
Raději ADUO než závaží
24.06. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
