Spenglera sesadila z třetího místa penalizace DTM
Martin Ševčík
23.04. 2007
Martin Ševčík
23.04. 2007
Tým se proti rozhodnutí komisařů odvolal.
Jediný pilot Mercedesu, který se podíval v Hockenheimu na stupně vítězů, Bruno Spengeler dostal penalizaci 50 sekund. Komisaři po závodě rozhodli, že je vinný za kolizi s Timo Scheiderem, ke které došlo v posledním kole.
Spengelera trápily v závěru problémy s posilovačem řízení a v nájezdu k Mercedes Areně narazil do Scheiderova audi. Po penalizaci mu patří až 14. příčka.
Tým HWA se proti rozhodnutí komisařů odvolal a výsledky nedělního závodu tak zůstanou pouze provizorní, dokud věc neprojedná Německý svaz motorsportu DMSB.
Související články
-
Russell dluží Verstappenovi panáka
27.06. 2026 -
Russell si zvedl sebevědomí před kvalifikací
27.06. 2026 -
Rivera sedmým letošním vítězem
27.06. 2026 -
McMakarenu teď vůbec neuvidíme
27.06. 2026 -
Antonelli nadělil Russellovi šest desetin
26.06. 2026 -
Rakouské horko zatím Mercedesu svědčí
26.06. 2026 -
Pirelli bude upřednostňovat měkčí směsi
25.06. 2026 -
Lawson prozradil detail svého odchodu
25.06. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
