• 18.07.2021 Good Lewis Hamilton (Mercedes) triumfoval ve VC Velké Británie v Silverstone

• 17.07.2021 Good Premiérové prvenství ve sprintu získal v britské VC Max Verstappen (Red Bull)

• 17.07.2021 Good Vítězem druhého tréninku na VC Velké Británie se stal Max Verstappen (Red Bull).

Hamilton vyhrál, McLaren však body nebere

Grand Prix Maďarska - závod

Veškeré drama kolem Velké ceny Maďarska skončilo s uplynulou půlnocí a drobnou odezvou byl souboj mezi Lewisem Hamiltonem a Kimim Räikkönenem o vítězství v dnešním závodě a v závěru pak Alonsův boj o stupně vítězů. Hamilton ovšem dokázal stavět vždy až po Räikkönenovi, a to rozhodlo na Hungaroringu o vítězi, navzdory mnohdy velmi těsným odstupům.

McLaren se však může rozloučit s body do Poháru konstrukérů kvůli včerejšímu provinění, leda by uspěl s odvoláním.

Další skvělý výsledek si vybojovalo BMW, Nick Heidfeld se sice nechal po staru ze druhého místa předjet, ale pak nikoho dalšího před sebe nepustil, až do poměrně překvapivé třetí zastávky v boxech, 16 kol před cílem. Naštěstí pro něj hned poté zajel potřetí do boxů i Nico Rosberg a pak jeho týmový kolega Robert Kubica.

Právě druzí dva jmenovaní třetí zastávkou spadli za Fernanda Alonsa, který se propracoval na čtvrté místo. Alonso svou druhou zastávkou v boxech překonal Ralfa Schumachera, za kterým zůstal viset až do té doby, ten dojel na šestém místě před Nicem Rosbergem a Heikkim Kovalainenem.

Závod dopadl pro Hondu stejně jako kvalifikace, Jenson Button neviděl cíl a Rubens Barrichello dojel poslední. Již v úvodu po chybě vypadl Sakon Yamamoto se spykerem a malé drama zapříčinil Anthony Davidson, když po jeho odstoupení chvíli visela ve vzduchu možnost safety caru.

Poosmé v řadě závod nedokončil ani Vitantonio Liuzzi s Toro Rosso.

Felipe Massa nedokázal na Hungaroringu zužitkovat formu svého vozu a prakticky se příliš nehnul z oblasti třináctého čtrnáctého místa.

Kimi Räikkönen zajel v posledním kole nejrychlejší čas závodu.