BMW se ohlíží po McLarenu? F1
Petr Vichr
03.06. 2004
Petr Vichr
03.06. 2004
Theissen: "Možná se nejdříve podíváme na to, jak to jde vedle."
Mnichovská automobilka BMW ztrácí trpělivost a Frank Williams to cítí. Proto se snaží prodat podíl ve svém týmu právě BMW, jenomže Mnichov si není jistý, zda by to byl správný krok.
Williams svého dodavatele motorů ujistil o tom, že ví, kde jsou problémy na šasi FW25 a BMW si vyžádalo podrobnou zprávu. Tu mělo podle zpráv obdržet včera.
Šéf sportovní divize BMW Mario Theissen šel dokonce tak daleko, že řekl:
"Možná se nejdříve podíváme na to, jak to jde vedle."
Na mysli měl podle všeho své sousedy v pitlane - McLaren Mercedes. McLaren má dobré šasi, ale špatný motor a u Williamsu jsou na tom obráceně.
Související články
-
Norris a Russell penalizováni
15.11. 2020 -
Williams: Udělali bychom to samé co McLaren
29.05. 2005 -
Adrian Newey spojován s Williamsem
15.08. 2004 -
Williams na rozdíl od McLarenu nový vůz nechystá
16.04. 2004 -
McLaren ztratil klíčovou výhodu
23.06. 2026 -
Pozice zákazníka McLaren brzdí
20.06. 2026 -
Všimli jste si velkých rozdílů v převodovkách?
16.06. 2026 -
McLaren zvažuje vývoj vlastního motoru
16.06. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
