Williams: Udělali bychom to samé co McLaren F1
Tomáš Richtr
29.05. 2005
Tomáš Richtr
29.05. 2005
"Naprosto přesně chápu, co se v McLarenu dělo."
Technický ředitel Williamsu Sam Michael se postavil za svého dlouholetého rivala McLaren v rozhodnutí podstoupit riziko a nechat Kimiho Räikkönena na dráze.
"Kdyby se to přihodilo nám, havarovali bychom také," řekl Michael v náznaku, že by se rozhodli zcela stejně. "Vzdát se své pozice, tím spíš když je to první místo, resp. vítězství, je těžké. Uděláte všechno, abyste jej udrželi.
Naprosto přesně chápu, co se v McLarenu dělo.
Je velmi jednoduché se o něco pokusit a pak za to být kritizován. Udělali bychom ovšem to samé."
Související články
-
Norris a Russell penalizováni
15.11. 2020 -
Adrian Newey spojován s Williamsem
15.08. 2004 -
BMW se ohlíží po McLarenu?
03.06. 2004 -
Williams na rozdíl od McLarenu nový vůz nechystá
16.04. 2004 -
McLaren ztratil klíčovou výhodu
23.06. 2026 -
Pozice zákazníka McLaren brzdí
20.06. 2026 -
Všimli jste si velkých rozdílů v převodovkách?
16.06. 2026 -
McLaren zvažuje vývoj vlastního motoru
16.06. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
