Novinky

  • 29.03.2026 Good Italové zaokrouhlili počet získaných pole position na padesát

  • 29.03.2026 Good Kimi Antonelli je nejmladším jezdcem v čele mistrovství světa F1

  • 23.03.2026 Neutral Jack Crawford pojede za Aston Martin první volný trénink ve VC Japonska

Facebook Instagram

Bianchi nebyl v Magny-Cours k poražení ani v závěrečný den

Bianchi nebyl v Magny-Cours k poražení ani v závěrečný den

Testy nováčků - Magny-Cours - 3. den

Jules Bianchi zajel nejrychlejší čas také v závěrečném dni Testu nováčků, který hostí francouzský okruh Magny-Cours. Francouz, který stejně jako v úterý jezdil ve Ferrari, za sebou nechal jak Rodolfa Gonzáleze, tak Brendona Hartleyeho.

Poté, co si na jeden testovací den odskočil k týmu Force India, se kterým se letos již sedmkrát představil v prvním pátečním tréninku při víkendu velké ceny, se dnes ráno převlékl Bianchi zpět do červené kombinézy italské stáje z Maranella.

Kromě toho, že byl nejrychlejší, byl také nejpilnější. Nejrychlejší ze 138 zajetých kol mělo hodnotu 1:16.985. Takový čas přitom bylo možné zajet až v závěru, jelikož ráno ve Francii pršelo a jezdci tak neměli příliš příležitostí testovat.

O více než sekundu pomalejší byl na druhém místě Venezuelan Rodolfo González na monopostu force india.

Dalších šest desetin ztratil na Gonzáleze Novozélanďan Hartley, který v mercedesu vystřídal Sama Birda.

Fotogalerii z dnešního dne naleznete zde.

p.
 Jezdec  Tým  Čas  Odstup
1.
J.Bianchi Ferrari
1:16.985
 
2.
R.González Force India
1:18.018
+ 1.033 
3.
B.Hartley Mercedes
1:18.671
+ 1.686 

Všechny časy neoficiální.