Novinky

  • 12.07.2020 Good V nedělním klání F3 na Red Bull Ringu triumfoval Théo Pourchaire (ART GP)

  • 12.07.2020 Good Ve zkráceném závodě F2 na Red Bull Ringu zvítězil Robert Švarcman (Prema)

  • 12.07.2020 Good Scott Dixon (Ganassi) vyhrál závod IndyCar na okruhu Road America

Facebook Instagram

24 hodin ve Spa: Výsledky závodu

24 hodin ve Spa: Výsledky závodu

Spolehlivý vůz a bezchybná posádka týmu HTP slaví úspěch.

Během uplynulého víkendu se na okruhu u městečka Spa-Francorchamps uskutečnil 65. ročník závodu 24 hodin ve Spa. Události včetně přehledu přidělovaných bodů po šesti (Zde), po dvanácti hodinách (Zde) a ve zbytku závodu (Zde) naleznete na příslušných odkazech v závorkách. Popis závodu bude vydán koncem tohoto týdne.

p.
 Kat.  Posádka  Tým  Vůz
Kola
1.
PRO
 Schneider Buhk/Götz   HTP
MB
564
2.
PRO
 Lieb/Lietz/Pillet   Manthey
P
563
3.
PRO
 Lotterer/Stippler/Mies   WRT
A
558
4.
PRO
 Primat/Jarvis/Haase   Phoenix
A
557
5.
PAM
 Cameron/Griffin/Mortimer/Vilander   AF Corse
F
557
6.
PAM
 Salo/Ladygin/Shaitar/Mediani   SMP Rac.
F
556
7.
PAM
 Ordonez/Mardenborough/Pyzera/Reip   GT Academy
N
553
8.
PAM
 Hummel/Jans/Christodoulou/Jäger   Black Falcon
MB
551
9.
PRO
 Hennerici/Maassen/Soulet   ProSpeed
P
550
10.
PAM
 Zlobin/Persiani/Ladygin/Babini   SMP Rac.
F
547
11.
PAM
 Clément/Pla/Armindo/Renauer   SMG
P
545
12.
PAM
 Basov/Bobbi/Pier Guidi/Skryabin   SMP Rac.
F
544
13.
PRO
 Bernhard/Bergmeister/Lapierre   PRO GT
P
543
14.
PRO
 Verdonck/Carroll/Bell   Gulf
Mc
542
15.
PRO
 Senna/Barff/Goodwin   Von Ryan
Mc
540
16.
GTR
 */Beaubelique/Goueslard/Bouvy   Sofrev ASP
F
539
17.
PAM
 Aleshin/Markozov/Move/Frolov   SMP Rac.
F
539
18.
GTR
 Brandela/Gorinni/Lémeret/Prignaud   Sport Garage
F
537
19.
GTR
 Paladino/Andreasi/Ardagna Perez/Ciro   Kessel
F
534
20.
PRO
 Rigon/Ramos/Zampieri   Kessel
F
528
21.
PAM
 Klochs/Ragginger/Asch/Richter   Fach Auto
P
526
22.
PRO
 Colombo/Franchi/Kechele   Vita4One
B
525
23.
PAM
 Howard/Adam/McKenzie/Mücke   Beechdean
AM
524
24.
PAM
 Lebed/Afanasiev/Simonsen/Castellacci   Black Falcon
MB
520
25.
GTR
 Caccia/Demay/Duqueine/Marie   Sport Garage
F
507
26.
GTR
 Kelders/Desbrueres/Rostan/Hirschi   Delahaye
P
505
27.
PRO
 Luhr/Kane/Dumbreck   JRM
N
497
28.
PAM
 Giauque/Dermont/Perera/Traffort   PRO GT
P
495
29.
GTR
 Grandjean/Rosenblad/Rich/Harkema   ProSpeed
PC
488
30.
PRO
 Ide/Kumpen/Winkelhock   Phoenix
A
453
31.
PRO
 Wendlinger/Webb/Brundle   Fortec
MB
449
32.
PAM
 Hommerson/Machiels/Bertolini/Cioci   AF Corse
F
445
33.
GTR
 Gerome/Meulders/Renanms/Richard   SpeedLover
PC
436
34.
PAM
 Dockerill/Andersen/Jensen   Insight
F
422
35.
PRO
 Holzer/Tandy/Mapelli   ProSpeed
P
414

* Blanchemain

Neklasifikováni

 Kat.  Posádka  Tým  Vůz
Ztráta
PRO
 Graf/Seyffarth/Arnold   Rowe
MB
326
GTR
 G.Jones/D.Jones/M.Jones/P.Jones   Preci Spark
MB
304
PRO
 Martin/Buurman/Leinders   Marc VDS
B
300
PAM
 Panis/Cazenave/Debard/Ledogar   Hexis
Mc
287
PRO
 Mayr-Melnhof/Frey/Halliday   Team WRT
A
270
PAM
 Al Masaood/Bateman/Bell/Fannin   JRM
N
268
PAM
 Goudy/Vannelet/Demoustier/Amado   ART GP
Mc
238
PRO
 Catsburg/Palttala/Moser   Marc VDS
B
222
PAM
 Wainwright/Meyrick/Hall/Mullen   Gulf
Mc
193
GTR
 Merafina/Orgeval/Perret/Petit   Sport Garage
F
170
PAM
 Badey/Hassid/Thiriet/Beche   TDS
B
156
PAM
 Grivegnée/Schmetz/Bovy/Redant   GPR AMR
AM
155
PRO
 Sandström/Fässler/Ekström   WRT
A
149
PAM
 Cerutti/Comandini/Rangoni   ROAL
B
137
GTR
 Mallegol/Bachelier/Blank/Perrodo   AF Corse
F
136
PRO
 Parente/Dusseldorp/Sims   Hexis
Mc
131
PAM
 Kray/Azcarate/Melnikov/Eng   MRS GT
Mc
121
GTR
 De Fierlant/Broggi/Ojjeh/Pasquali   Boutsen Ginion
Mc
96
PAM
 Vervisch/Dermont/Wauters/Guilvert   Boutsen Ginion
Mc
93
PRO
 Turner/Campbell-Walter/Baguette   GPR AMR
AM
82
PRO
 Vanthoor/Ortelli/Rast   WRT
A
79
PAM
 Patterson/Bratt/Li/Geddie   United Autosp.
A
68
GTR
 Barreiros/Mann/Guedes/Mezart   AF Corse
F
67
PRO
 Piccini/Klingman/Müller   Marc VDS
B
60
GTR
 Al Harty/Konopka/Raška/Schelp   ARC
P
58
PAM
 Tsyplakov/Kruglik/Giammaria/Mallucelli   Ukraine
F
56
PAM
 Hayek/Kox/Menten/Haane   Blancpain
L
28
PRO
 Leclerc/Parisy/Soucek   ART GP
Mc
15
PAM
 C. a A.Buncombe/Shulzitskiy/Doherty   GT Academy
N
12
PAM
 Enjalbert/Delhez/Albert/Gatusso   DKR
B
6

Komentáře ke článku