Vergne: Ještě jsem neukázal vše
 
						
							Francouz si hledá místo v jiném týmu.
Zatímco 16 letý Holanďan Max Verstappen slaví podpis smlouvy s týmem Formule 1 a Scuderia Toro Rosso už plánuje promo jízdy v ulicích Amsterdamu, pro Jean-Erica Vergna začalo velice náročné období. Do konce sezóny zbývá ještě 8 závodů, ale on už ví, že tým ztratil zájem o jeho služby a všichni kolem jsou teď zvědaví, kam povedou jeho další kroky.
Francouz ještě loni soupeřil s Danielem Ricciardem a v roce 2012 dokonce získal více bodů než on. Australan si však nyní měří síly se Sebastianem Vettelem, na jeho místě v Toro Rosso se udomácnil ruský mladík Daniil Kvjat a pokud chtějí Red Bull a Scuderia Toro Rosso najmout ještě mladšího Nizozemce, pro Vergna už prostě nezůstáva místo.
24 letý pilot se však nevzdává a prostřednictvím Twitteru svým fanouškům naznačil, že se pokusí získat místo v jiném týmu: "Toro Rosso je dobrá škola, hodně jsem se tady naučil a teď se soustředím na konec sezóny. Zároveň pracuji na sezóně 2015. Ještě jsem neukázal všechno."
K nové situaci se už prostřednictvím Twitteru krátce vyjádřil i další junior Red Bullu, Carlos Sainz: "Hodně lidí se nyní ptá, co budu dělat. Pro všechny mám stejnou odpověď jako na začátku sezóny. Budu tvrdě a vytrvale pracovat a… vyhraju WSR!" (World Series by Renault)

 Filip Salač se v neděli 2. listopadu ve 13 hodin zúčastní besedy na Racing Expo
							Filip Salač se v neděli 2. listopadu ve 13 hodin zúčastní besedy na Racing Expo Sainz potrestán ztrátou 5 míst na startu v Mexiku
							Sainz potrestán ztrátou 5 míst na startu v Mexiku

 Róbert Randuška
Róbert Randuška 19.08. 2014
19.08. 2014 
 



 
				 
				 
				 
				 
				 
						 
						 
						 
						 
						 
						 
						 
						 
						 
						 
						 
						 
						 
						 
						 
						 
						 
						.jpg?w=350&h=200) 
						.jpg?w=350&h=200) 
						 
						 
						 
						 
						 
					