Šéfka oddělení aerodynamiky ve Willimasu skončila F1
Tomáš Richtr
04.11. 2004
Tomáš Richtr
04.11. 2004
Antonia Terzi po neúspěšném FW26 odchází.
Šéfka oddělení aerodynamiky Williamsu Antonia Terzi opustila tým a bude nahrazena Francouzem Loicem Bigoisem.
K překvapivé události ve Williamsu došlo poté, co technický ředitel týmu Sam Michael potvrdil veřejnosti, že Antonia Terzi i přes neúspěch s FW26 zůstává.
FW26 bylo vybaveno revolučním nosem, díky kterému si auto získalo přezdívku kladivoun. Vůz byl však nekonkurenceschopný a ještě během sezóny se Williams vrátil ke klasickému řešení.
Antonia Terzi rezignovala na svůj post v úterý. Čtyřiačtyřicetiletý Loic Bigois k Williamsu přišel v letošním roce a již spolupracoval na FW27.
Související články
-
Martins jako kanadská rezerva
22.05. 2026 -
Takhle měla sezona začít
09.05. 2026 -
Dokáže se Williams probojovat zpátky?
19.04. 2026 -
Na úvod byl nejrychlejší Norris
12.02. 2026 -
FW48 se konečně dostal na trať
06.02. 2026 -
Williams propásne první kolo testů
24.01. 2026 -
Williams těží z rivality jezdců
17.12. 2025 -
Williams pozměnil jméno i logo
04.11. 2025

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
