Novinky

  • 17.08.2019 Good Roman Staněk obsadil druhé místo v sobotním závodě ADAC F4 na Nürburgringu

  • 16.08.2019 Neutral Na Gamma Racing Day v Assenu předvede tento víkend Jack Aitken vůz F1 Renault R.S.17

  • 16.08.2019 Neutral Rubens Barrichello pojede úvodní závod nového australského seriálu formule S5000

Facebook Instagram

Wehrlein ukázal fotografie s korzetem

Wehrlein ukázal fotografie s korzetem

Vysvětluje, proč se kolem toho dělaly tajnosti.

Pascal Wehrlein s odstupem času zveřejnil své fotografie v korzetu, který musel nosit během léčení zlomeného krčního obratle.


V zimě, když jiní jezdci na sociálních sítích zveřejňovali své fotografie z posiloven nebo z kondičního tréninku pod horkým sluncem některé z exotických rovníkových zemí, se mladý německý závodník téměř nesměl hýbat. Nedostatek svalové hmoty mu pak zabránil účastnit se prvních dvou velkých cen sezóny. Nečekané zprávě o Wehrleinově nepřipravenosti bylo těžko uvěřit, proto se začalo spekulovat o jeho definitivním nahrazení chráněncem Ferrari, Antoniem Giovinazzim. V rozhovoru pro web Motorsport vysvětluje, proč svůj stav tajil před téměř celým světem, hlavně před svými fanoušky.

"Mohl jsem, ale nechtěl jsem to," řekl Wehrlein o možnosti podělit se o tyhle fotografie už v zimě. "Nepatřím mezi lidi, kteří všechno ukazují veřejnosti. Sociální média využívám jako jezdec, ukazuji tam, jak dělám svou práci. Ale svůj soukromý život si chráním, málokdy se dělím o fotografie z mého soukromí. A to zranění jsem považoval za soukromou záležitost. Nakonec, bylo to celkem vážné."

Wehrlein ani tým Sauber nelhali, pouze neřekli úplně celou pravdu.

"Lidé mě soudili, aniž by znali mou situaci. Přitom všichni věděli, že jsem byl zraněný. Všichni věděli, že mám povolení od lékařů, že mám povolení od FIA a to nepotřebujete, když vás jen něco pobolívá. A řekli jsme, že mám poraněná záda a že se z toho vyléčím. To jsme řekli my a nikomu jsme nelhali ani nic neskrývali. Celý čas jsme říkali, že mám zraněná záda a že to není velký problém, protože se z toho rychle dostanu. To jsme řekli. Lidé pak sami začali fantazírovat."

Komentáře ke článku