Justin Wilson se vrací na závodní okruhy F1
Tomáš Richtr
16.03. 2004
Tomáš Richtr
16.03. 2004
Bude mít týmovou kolegyni.
Justin Wilson, který loni přišel jednak o místo závodního jezdce u Jaguaru a pak díky novým pravidlům i o pozici testmana, se vrací na závodní okruhy v americké sérii Le Mans.
Britský pilot, jehož manažerem je Jonathan Palmer, pojede za tým Lola-Judd ve dvanáctihodinovém závodě v Sebringu. Jeho týmovými kolegy budou Phil Andrews a Milka Duno, která minulý měsíc jako první žena po dlouhé době vyhrála prestižní mezinárodní závod.
'O Milce vím, že psala historii v Homestadu a na spolupráci s ní a Philem se moc těším,' řekl Justin Wilson.
Související články
-
Justin Wilson nezraněn po havárii v Kentucky
01.08. 2008 -
Wilson pojede CART
25.03. 2004 -
Zraněného Stefana Wilsona nahradí Graham Rahal
24.05. 2023 -
Power nejrychlejší, Wilson se zranil a je mimo hru
23.05. 2023 -
Justin Wilson zůstává i pro sezónu 2006 v Champ Cars
10.09. 2005 -
Rakouské horko zatím Mercedesu svědčí
26.06. 2026 -
Pirelli bude upřednostňovat měkčí směsi
25.06. 2026 -
Lawson prozradil detail svého odchodu
25.06. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
