Novinky

  • 23.06.2018 Good Pole position pro VC Francie získal Lewis Hamilton (Mercedes)

  • 23.06.2018 Good Ve 3. tréninku na VC Francie měl nejlepší čas Valtteri Bottas (Mercedes)

  • 22.06.2018 Bad Před 39 lety zemřel legendární závodník Louis Chiron

Facebook Instagram
reklama
reklama

Gass: Takhle se nechová šampion

Gass: Takhle se nechová šampion

Šéf Audi Motorsportu okomentoval Janiho odchod

Předčasný odchod Neela Janiho z týmu Dragon a tím i z Formule E má nečekanou dohru. Věc totiž okomentoval na svém facebookovém profilu šéf Audi Motorsportu Dieter Gass.

Jsem tím nesmírně překvapen. Po jediném víkendu, bez toho, že by s tím nějak bojoval, to jednoduše zabalil. Domnívám se, že skutečný šampion by měl být z jiného těsta,“ napsal.

Co je na tom tak divného? Hlavně to, že oba pánové se vůbec neznají. Jani jezdil WEC za Porsche a Audi v té době ještě reprezentoval legendární dr. Wolfgang Ullrich. Ani znalci zákulisí Formule E proto nechápou, co Gasse jakožto oficiálního představitele významné automobilky k tomuto prohlášení, byť zveřejněnému prostřednictvím sociální sítě, vedlo. Hlavou nad tím kroutí i sám Jani: „Nehodlám se k tomu žádným způsobem vyjadřovat. Ale je krásné, že se ten pán tak zajímá o mojí kariéru.

Připomeňme, že Jani oznámil ukončení spolupráce s Dragonem tento týden s tím, že k němu dochází po vzájemné dohodě obou stran. V e-prix Marrákéše ho příští týden nahradí José María López.

reklama
reklama

Komentáře ke článku