Novinky

  • 19.06.2018 Neutral Od roku 2019 bude Red Bull používat motory Honda

  • 17.06.2018 Good Vítězi závodu 24 hodin Le Mans 2018 se stali Alonso, Buemi a Nakadžima (Toyota)

  • 17.06.2018 Neutral Svítání v Le Mans vítá na vedoucí pozici toyotu Kobajašiho,Conwaye a Lópeze

Facebook Instagram
reklama
reklama

Další kandidát pro Formuli E?

Další kandidát pro Formuli E?

Aston Martin ukázal svůj první elektromobil

Na právě probíhajícím ženevském autosalonu budí značnou pozornost studie elektrické limuzíny Aston Martinu s názvem Lagonda Vision. Britský výrobce v ní po desítkách let vzkřísil kdysi slavnou značku Lagonda.

V naší firemní komunikaci se soustřeďujeme momentálně na to, že na našem trhu je přítomno už sedm dodavatelů luxusních vozů – McLaren, Ferrari, Lamborghini, Bentley, Rover, Aston Martin – a šťastná sedmička připadá právě Lagondě,“ nechal se slyšet marketingový ředitel Aston Martinu Simon Sproule, jehož výčet asi nenajde u každého pochopení.

Sproule současně nevyloučil, že součástí obchodní politiky automobilky by mohla být rovněž účast ve Formuli E: „Intenzivně ji sledujeme. Protože jsme jako první představili elektromobil v segmentu luxusních vozidel, musíme o něčem takovém přirozeně uvažovat. Potřebujeme se etablovat a tohle se ukazuje být jednou z eventuálních cest k dosažení tohoto cíle.

Lagonda sklízela na sportovním poli největší úspěchy už před druhou světovou válkou. V roce 1935 kupříkladu vyhrála čtyřiadvacetihodinovku v Le Mans.

reklama
reklama

Komentáře ke článku