Barrichello se zlobí na M. Schumachera F1
Tomáš Richtr
22.05. 2005
Tomáš Richtr
22.05. 2005
"Mohl nás oba vyřadit ze závodu."
Rubens Barrichello se zlobí na svého týmového kolegu Michaela Schumachera, který jej v posledním kole předjel a posunul se tak na sedmé místo.
"Světový šampion jeho formátu takové věci nemusí dělat," řekl Brazilec. "Mohli jsme být oba vyřazeni ze závodu, já bych to na jeho místě neučinil."
Michael Schumacher, který ve 25. kole přišel o přední přítlačné křídlo, však nevidí problém:
"Je mi Rubense líto, ale tak to chodí, naskytla se příležitost, myslel jsem si, že ho dokážu předjet, tak jsem se pokusil," řekl Schumacher. "Chápu však, že není dvakrát šťastný."
Související články
-
Ferrari s novým motorem i palivem
25.06. 2026 -
Ferrari není dostatečně červené
22.06. 2026 -
Co bylo základem monstrózního upgradu?
19.06. 2026 -
Hamilton našel italského Bona
19.06. 2026 -
Nemožné se stalo realitou
15.06. 2026 -
Hamilton měl štěstí i odvahu, Antonelli pořádnou smůlu
14.06. 2026 -
Leclerc mění dodavatele brzd
12.06. 2026 -
Leclerc vysvětluje havárii
07.06. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
