Novinky

  • 20.09.2020 Good Posádka Buemi - Nakadžima - Hartley (Toyota) vyhrála letošních 24 hodin Le Mans

  • 20.09.2020 Neutral Tři hodiny před koncem vedou 24 hodin Le Mans Buemi, Nakadžima a Hartley (Toyota)

  • 20.09.2020 Neutral Po 16 hodinách jsou nadále v čele 24 hodin Le Mans Buemi, Nakadžima a Hartley (Toyota)

Facebook Instagram

Hülkenberg dostane další šanci - aktualizováno

Hülkenberg dostane další šanci - aktualizováno

Pérez není pořád zdráv

Nico Hülkenberg s největší pravděpodobností absolvuje druhý pokus o start do velké ceny F1. První skončil fiaskem. Před týdnem kvůli technickým problémům vůbec nevyjel z garáže.

Racing Point doufal, že kmenový jezdec Sergio Pérez bude do „jubilejní“ velké ceny fit, jenže podle německé televize RTL se Mexičan koronaviru pořád nezbavil a musí nadále zůstat v karanténě. Tým nicméně chce s oficiálním potvrzením Hülkenbergovy účasti čekat do nejzazší možné chvíle. 

Hülkenberg tentokrát do VC patrně odstartuje, těžko si ale splní dlouholetý sen o stupních vítězů. Foto: Racing Point

Ten si je vědom svého postavení: „Když bude moci Checo nastoupit, pojede samozřejmě on. Jsem celý žhavý zase si sednout do auta. Ale vyrovnám se i s tím, když k tomu nedojde.

Dobu od předchozího klání v Silverstone vyplnil usilovnou prací na trenažéru a v tělocvičně. Především posiloval šíji, která před týdnem špatně snášela přetížení. „Natrénovat všechno ovšem nejde. Určité věci si osvojíš, jen když závodíš,“ připomíná „Hülki“.

Aktualizace: Racing Point právě oznámil, že karanténa Sergia Péreze skončila. Čeká se na výsledek dnešního testu na koronavirus. Pokud bude negativní, nic nebrání jeho účasti ve velké ceně.

Zdroj: RTL, úvodní foto: Racing Point

Komentáře ke článku