Novinky

  • 25.10.2020 Good Vítězem VC Portugalska F1 se stal Lewis Hamilton (Mercedes)

  • 24.10.2020 Good Pole position pro VC Portugalska si vyjel Lewis Hamilton (Mercedes)

  • 24.10.2020 Good I třetí trénink na VC Portugalska vyhrál Valtteri Bottas (Mercedes)

Facebook Instagram

Mičánek Motorsport veze z Misana vítězství

Mičánek Motorsport veze z Misana vítězství

Úspěšný vstup do Lamborghini SuperTrofeo

V italském Misanu se konečně rozeběhl seriál Lamborghini SuperTrofeo Europe. Nechyběly ani posádky týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra, který nasazuje dva speciály Lamborghini SuperTrofeo EVO. I přes nelehké podmínky, které v současné době při pořádání automobilových závodů panují, se v padoku sešlo velmi slušných 23 aut.

Na přední příčky v celkové klasifikaci pomýšleli zejména Jakub Knoll a Bronislav Formánek. Prioritou pro Libora Dvořáčka a Kurta Wagnera jsou naopak body ze třídy LC Cup.

Dvořáček a Wagner vyhráli první závod ve třídě LC Cup. Foto: Buggyra

Tohoto cíle dosáhli hned na první pokus, když triumfovali v jejím hodnocení v úvodním klání. „Dvořáček s Wagnerem dokázali navázat na dobré časy z tréninků. Sezonu zahájili tím nejlepším možným způsobem. Byl to skvělý výkon,“ konstatoval manažer stáje Jiří Mičánek mladší.

Druhá dvojice se musela spokojit až s patnáctou pozicí a nazítří odstoupila pro potíže se zavěšením, patrně způsobené zdejšími „vyhlášenými“ vysokými obrubníky. Stejná příčina vyřadila také Dvořáčka a Wagnera.

Nemá cenu se vymlouvat, podmínky byly pro všechny stejné. Loni jsme měli to štěstí, že se nám takové problémy vyhýbaly, nicméně letos jsme tyto nástrahy poznali v plné síle,“ dodal Mičánek.

Zdroj: Buggyra, úvodní foto: Buggyra

Komentáře ke článku