Räikkönen se svým výsledkem není spokojen

Montoya může lamentovat nad smůlou, která ho potkala.

Kimi Räikkönen si dojel v dnešním závodě pro druhé místo navzdory tomu že byl penalizován, a tak startoval ze třinácté pozice. Přesto s výsledkem mladý Fin spokojený není.

"Opravdu jsem docela zklamaný," přiznal Räikkönen, jenž dojel za svým největším rivalem Alonsem.

Iceman odjel skvělý závod, stejně tak dobrou práci odvedl McLaren, který mu pomohl prokousat se pořadím díky zvolené strategii dvou zastávek v boxech, alespoň tímto způsobem se tak mohl Räikkönenovi omluvit za páteční problém.

"To co se v pátek stalo mi totálně zničilo celý víkend. No ztratil jsem pouze dva body, takže mne to tak moc nestálo, ale já chci vítězit."

Jeho týmový kolega Juan Pablo Montoya měl závod také velmi dobře rozjetý, nakonec jej ale potkala smůla a kolumbijský pilot musel pro poruchu motoru ze závodu odstoupit, přenechal tak svou třetí pozici Michaelu Schumacherovi.