Rosberg nebyl za svůj tlak na Webbera pochválen F1
Tomáš Richtr
20.03. 2006
Tomáš Richtr
20.03. 2006
"Ještě pár stop a byl bych ve zdi," stěžoval si Webber.
Nico Rosberg prý nebyl pochválen za svůj manévr po startu Velké ceny Malajsie. Mladý talent, který si při svém vstupu do formule 1 získal velkou pozornost, se snažil zblokovat jezdce napravo od sebe, což by možná nebylo důvodem pokárání, nejít o jeho týmového kolegu Marka Webbera.
Jejich vzájemného souboje využil Fernando Alonso k tomu, aby je v první zatáčce po vnější straně objel.
"Ještě pár stop a byl bych ve zdi," stěžoval si australským novinářům Webber.
"Snažil jsem se jej zblokovat, ale pochopil jsem, že nepoleví. Ve formuli GP2 by mnoho jezdců ustoupilo," řekl Rosberg.
Související články
-
Martins jako kanadská rezerva
22.05. 2026 -
Takhle měla sezona začít
09.05. 2026 -
Dokáže se Williams probojovat zpátky?
19.04. 2026 -
Na úvod byl nejrychlejší Norris
12.02. 2026 -
FW48 se konečně dostal na trať
06.02. 2026 -
Williams propásne první kolo testů
24.01. 2026 -
Williams těží z rivality jezdců
17.12. 2025 -
Williams pozměnil jméno i logo
04.11. 2025

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
