Další tři roky GP2 byly nabídnuty stávajícím týmům F2
Tomáš Richtr
18.10. 2007
Tomáš Richtr
18.10. 2007
Musí ale zaplatit účty, a to dnes.
Tříleté období GP2 skončilo a pro další tři roky je připraven nový vůz a nová éra. Týmy, které měly po tři roky garantovanou účast, dostaly nabídku od vedení série za jejich loajální přístup v dobách technických potíží garantované místo na další tři roky.
Podmínkou ale je, že veškeré pohledávky budou během dneška uhrazeny. Vedení série si to může dovolit, protože obdrželo dalších 12 přihlášek od týmů, které v GP2 nejsou.
Pokud některý z týmů účty nezaplatí, ze 12 nových uchazečů byli vybráni tři náhradníci.
Související články
-
Bylo to správné rozhodnutí
28.06. 2026 -
Russell dluží Verstappenovi panáka
27.06. 2026 -
Russell si zvedl sebevědomí před kvalifikací
27.06. 2026 -
Rivera sedmým letošním vítězem
27.06. 2026 -
McMakarenu teď vůbec neuvidíme
27.06. 2026 -
Antonelli nadělil Russellovi šest desetin
26.06. 2026 -
Rakouské horko zatím Mercedesu svědčí
26.06. 2026 -
Pirelli bude upřednostňovat měkčí směsi
25.06. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
