Série pro legendy formule 1, Grand Prix Masters, zanikla Ostatní
Tomáš Richtr
29.11. 2007
Tomáš Richtr
29.11. 2007
Letošní sezona se neuskutečnila.
Série pro legendy formule 1 starší 45 let, zvaná Grand Prix Masters, oficiálně zanikla. Přitom se odjely jen tři závody, první dva vyhrál Nigel Mansell, třetí (a zároveň poslední) Eddie Cheever.
Na letošní rok bylo naplánováno několik závodů série, ale neuskutečnil se ani jeden. Také proto dodavatel šasi Delta Motorsport a hlavní sponzor Atech podali u londýnského soudu žádost o zrušení společnosti, která za sérií stojí. To se stalo včera.
Zajímavý nápad se tak uskutečnil jen v podobě tří závodů mezi listopadem 2005 a srpnem 2006.
Související články
-
Bylo to správné rozhodnutí
28.06. 2026 -
Russell dluží Verstappenovi panáka
27.06. 2026 -
Russell si zvedl sebevědomí před kvalifikací
27.06. 2026 -
Rivera sedmým letošním vítězem
27.06. 2026 -
McMakarenu teď vůbec neuvidíme
27.06. 2026 -
Antonelli nadělil Russellovi šest desetin
26.06. 2026 -
Rakouské horko zatím Mercedesu svědčí
26.06. 2026 -
Pirelli bude upřednostňovat měkčí směsi
25.06. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
