Bruno Senna a Karun Chandhok budou závodit pro iSport F2
Tomáš Richtr
19.12. 2007
Tomáš Richtr
19.12. 2007
A to už od příštího ledna, kdy zahajuje asijská část.
Bruno Senna a Karun Chandhok budou v příští sezoně formule GP2 závodit pro obhájce titulu tým iSport.
Oba zmiňovaní jezdci budou závodit také v asijské části GP2 série, která zahajuje v lednu [psali jsme zde].
Oba jezdci už v závodech GP2 ochutnali vítězství, celkově skončil Senna osmý a Chandhok patnáctý.
Související články
-
V neděli se mezi vítěze zapsal Stromsted
28.06. 2026 -
Bylo to správné rozhodnutí
28.06. 2026 -
Russell dluží Verstappenovi panáka
27.06. 2026 -
Russell si zvedl sebevědomí před kvalifikací
27.06. 2026 -
Rivera sedmým letošním vítězem
27.06. 2026 -
McMakarenu teď vůbec neuvidíme
27.06. 2026 -
Antonelli nadělil Russellovi šest desetin
26.06. 2026 -
Rakouské horko zatím Mercedesu svědčí
26.06. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
