Rampf chce od F1.08 zlepšení minimálně o 0.5 vteřiny F1
Petr Kříž
21.01. 2008
Petr Kříž
21.01. 2008
Vše ostatní by bylo zklamáním.
Technický ředitel týmu BMW-Sauberu, Willy Rampf, letos doufá ve výrazné zlepšení v dosahovaných časech na kolo od nového vozu mnichovské automobilky.
Tým, který sídlí ve Švýcarsku, představil letošní monopost F1.08 v Mnichově minulý týden (informovali jsme vás zde). Na první pohled bylo překvapením znatelně větší přední přítlačné křídlo a kryty všech čtyř kol, které už vloni jako první používalo Ferrari.
Rampf německému Bildu řekl:
„Bude-li nový vůz oproti F1.07 rychlejší o méně než půl vteřiny, budu zklamán.“
Související články
-
V neděli se mezi vítěze zapsal Stromsted
28.06. 2026 -
Bylo to správné rozhodnutí
28.06. 2026 -
Russell dluží Verstappenovi panáka
27.06. 2026 -
Russell si zvedl sebevědomí před kvalifikací
27.06. 2026 -
Rivera sedmým letošním vítězem
27.06. 2026 -
McMakarenu teď vůbec neuvidíme
27.06. 2026 -
Antonelli nadělil Russellovi šest desetin
26.06. 2026 -
Rakouské horko zatím Mercedesu svědčí
26.06. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
