Romain Grosjean vyhrál s přehledem i sprint

GP2 Asie - Dubaj, druhý závod.

Romain Grosjean se zařadil mezi jednoznačné favority série GP2 Asia svým druhým vítězstvím během úvodního dějství navzdory startu z osmé příčky.

Z pole position startující malajský závodník Fairuz Fauzy byl brzy předjet z pátého místa startujícím Adrianem Vallesem, který hned na to ale ze závodu odstoupil.

Na trať musel kvůli úvoním kolizím safety car, to byl Romain Grosjean na pátém místě. Bruno Senna kolidoval nejdříve s Andym Souckem a pak s Kamuim Kobayashim. Ještě za safety carem musel pro problémy se spojkou odstoupit Luca Filippi.

Při restartu se posunul Grosjean o další příčku výše a pak mu pomohl z boxů se vracející Harald Schlegelmilch, který se připletl do cesty Yoshimotovi, čehož Grosjean využil a posunul se na druhé místo.

Fairuz Fauzy s hůře nastaveným autem už pak pro něj nebyl vůbec žádný problém a šampion Euroserie F3 vyhrál i krátký závod v Dubaji.