A1 Ring možná znovu ožije DTM
Tomáš Richtr
17.04. 2008
Tomáš Richtr
17.04. 2008
DTM by tam rádo závodilo už příští rok.
Rakouský A1 Ring, na kterém se jezdila léta formule 1, byl před čtyřmi lety sice srovnán se zemí, ale rakouský gigant Red Bull jej chystá znovu oživit. A to tak, že by se na něm závodilo již příští rok, byť ne s formulí 1.
Pokud by se to povedlo, DTM by mělo zájem na novém A1 Ringu závodit.
DTM, které s Hockenheimem podepsalo smlouvu na další tři roky jako zahajovací závod sezony, zvažuje závody v Číně a Rusku.
Související články
-
V neděli se mezi vítěze zapsal Stromsted
28.06. 2026 -
Bylo to správné rozhodnutí
28.06. 2026 -
Russell dluží Verstappenovi panáka
27.06. 2026 -
Russell si zvedl sebevědomí před kvalifikací
27.06. 2026 -
Rivera sedmým letošním vítězem
27.06. 2026 -
McMakarenu teď vůbec neuvidíme
27.06. 2026 -
Antonelli nadělil Russellovi šest desetin
26.06. 2026 -
Rakouské horko zatím Mercedesu svědčí
26.06. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
