BMW zkusí nový nos po vzoru Ferrari F1
Pavel Fabry
01.05. 2008
Pavel Fabry
01.05. 2008
Už brzy by měl být tento díl testován v aerodynamickém tunelu.
BMW-Sauber, ale možná také jiné týmy, vyzkouší novinku v podobě otvoru do přídě vozu, který už představil a při Velké ceně Španělska úspěšně použil tým Ferrari.
Ačkoliv Ferrari prohlásilo, že svůj nový nos v žraločím stylu zřejmě nepoužije ve všech závodech, potvrdil technický ředitel BMW Willy Rampf, že podobný koncept otestují ve svém aerodynamickém tunelu v nejbližších dnech.
"Jsem si jistý, že tato inovace může fungovat i na některých jiných vozech, takže to vyzkoušíme." řekl Rampf švýcarské publikaci Motorsport Aktuell.
Související články
-
Russell se konečně vrátil na nejvyšší stupeň
28.06. 2026 -
V neděli se mezi vítěze zapsal Stromsted
28.06. 2026 -
Bylo to správné rozhodnutí
28.06. 2026 -
Russell dluží Verstappenovi panáka
27.06. 2026 -
Russell si zvedl sebevědomí před kvalifikací
27.06. 2026 -
Rivera sedmým letošním vítězem
27.06. 2026 -
McMakarenu teď vůbec neuvidíme
27.06. 2026 -
Antonelli nadělil Russellovi šest desetin
26.06. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
