Novinky

  • 20.05.2024 Good Verstappen v neděli kromě Imoly opanoval také Nürburgring - v simulátoru

  • 09.05.2024 Bad Z FIA odchází generální ředitelka, Natalie Robynová

  • 09.05.2024 Neutral Americký kongres vyšetřuje, proč Liberty odmítla Andrettiho

Facebook Instagram

Rosenqvist a Buller v Rakousku na pole position

Rosenqvist a Buller v Rakousku na pole position

Euroserie F3, Red Bull Ring - kvalifikace

Felix Rosenqvist a Will Buller si vyjeli své první pole position v Euroserii Formule 3 po dramatické koncovce kvalifikace na podnik na rakouském Spielbergu.

Kompletní reportáž připravujeme.

Výsledky pro první závod víkendu: 

p.
 Jezdec  Tým  Čas  Odstup
1.
W.Buller  Carlin
1:26.721
 
2.
R.Marciello  Prema Powerteam
1:26.738
+ 0.017 
3.
C.Sainz Jr.  Carlin
1:26.821
+ 0.100 
4.
P.Wehrlein  Mücke Motorsport
1:26.875
+ 0.154 
5.
D.Juncadella  Prema Powerteam
1:26.919
+ 0.198 
6.
J.Jaafar (G)  Carlin
1:27.046
+ 0.325 
7.
F.Rosenqvist  Mücke Motorsport
1:27.118
+ 0.397 
8.
S.Müller  Prema Powerteam
1:27.124
+ 0.403 
9.
T:Blomqvist  ma-con Motorsport 
1:27.189
+ 0.468 
10.
E.Bernstorff  ma-con Motorsport
1:27.977
+ 1.256 
11.
A.Roda  Jo Zeller Racing
1:28.010
+ 1.289 
12.
M.Lewis  Prema Powerteam 
1:28.077
+ 1.356 
13.
L.Wolf  URD Rennsport
1:28.154
+ 1.433 
14.
S.Zeller  Jo Zeller Racing
1:28.171
+ 1.450 
15.
P.Ellis  GU Racing
1:29.114
+ 2.393 
16.
L.Sa Silva  Angola Racing Team
1:29.183
+ 2.462 

G - hostující jezdec, nemá nárok na body, bodová klasifikace se přesouvá na prvního následujícího nehostujícího jezdce

Výsledky pro třetí závod víkendu:

p.
 Jezdec  Tým  Čas  Odstup
1.
F.Rosenqvist  Mücke Motorsport
1:26.457
 
2.
D.Juncadella  Prema Powerteam
1:26.495
+ 0.038 
3.
P.Wehrlein  Mücke Motorsport
1:26.650
+ 0.193 
4.
R.Marciello  Prema Powerteam
1:26.660
+ 0.203 
5.
W.Buller  Carlin
1:26.675
+ 0.218 
6.
C.Sainz Jr.  Carlin 
1:26.679
+ 0.222 
7.
T.Blomqvist  ma-con Motorsport
1:26.767
+ 0.310 
8.
S.Müller  Prema Powertem
1:26.906
+ 0.449 
9.
J.Jaafar (G)  Carlin
1:26.989
+ 0.532 
10.
E.Bernstorff  ma-con Motorsport
1:27.497
+ 1.040 
11.
L.Wolf  URD Rennsport
1:27.585
+ 1.128 
12.
A.Roda  Jo Zeller Racing
1:27.722
+ 1.265 
13.
M.Lewis  Prema Powerteam
1:27.774
+ 1.317 
14.
S.Zeller  Jo Zeller Racing
1:28.163
+ 1.706 
15.
P.Ellis  GU Racing
1:28.705
+ 2.248 
16.
L.Sa Silva  Angola Racing Team
1:28.789
+ 2.332 

G - hostující jezdec, nemá nárok na body, bodová klasifikace se přesouvá na prvního následujícího nehostujícího jezdce