Ron Dennis je pochopitelně nadšen a dojat F1
Petr Vichr
29.08. 2004
Petr Vichr
29.08. 2004
"Jsme tu, abychom vyhrávali."
Ron Dennis a McLaren se konečně dočkali. Poprvé od loňské Grand Prix Malajsie stanul Kimi Räikkönen na stupínku nejvyšším.
"Pochopitelně nadšen a dojat," popsal se slzami na krajíčku své pocity šéf McLarenu. "V závodě bylo tolik problémů a nám se to povedlo zvládnout.
Jsme tu, abychom vyhrávali," připomněl svůj obvyklý postoj. "Myslím, že jsme něco z našeho včerejšího výkonu obětovali, abychom dnes byli rychlí, Na startu kolidoval s jedním ze sauberů a poškodil si spodek vozu, ale byl to úžasný závod."
Související články
-
McLaren ztratil klíčovou výhodu
23.06. 2026 -
Pozice zákazníka McLaren brzdí
20.06. 2026 -
Všimli jste si velkých rozdílů v převodovkách?
16.06. 2026 -
McLaren zvažuje vývoj vlastního motoru
16.06. 2026 -
Norris o 9 tisícin před Russellem
12.06. 2026 -
Russell podle očekávání nejrychlejší, Fornaroli nejlepší z nováčků
12.06. 2026 -
McLaren slaví tisící velkou cenu
04.06. 2026 -
Stella hájí rozhodnutí stratégů
26.05. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
