Ferrari nasadí nové auto do GP Španělska F1
Tomáš Richtr
14.01. 2005
Tomáš Richtr
14.01. 2005
Do té doby bude jezdit s F2004B.
Ferrari na rok 2005 bude mít premiéru při španělské Grand Prix. Dnes to prozradil šéf týmu Jean Todt na tiskové konferenci v Dolomitech, kde členové týmu tráví zimní přestávku.
„Šampionát zahájíme s F2004B, tato specifikace reflektuje pravidla pro letošní sezónu a očekáváme, že bude startovat do prvních čtyř závodů,“ řekl Jean Todt.
Musí jít o sudý počet, protože motor podle nových regulí musí vydržet dva závody, poté Ferrari nasadí nové auto.
Související články
-
Ferrari není dostatečně červené
22.06. 2026 -
Co bylo základem monstrózního upgradu?
19.06. 2026 -
Hamilton našel italského Bona
19.06. 2026 -
Nemožné se stalo realitou
15.06. 2026 -
Hamilton měl štěstí i odvahu, Antonelli pořádnou smůlu
14.06. 2026 -
Leclerc mění dodavatele brzd
12.06. 2026 -
Leclerc vysvětluje havárii
07.06. 2026 -
Ferrari opět na prvních dvou místech
05.06. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
