Novinky

  • 12.11.2019 Neutral Toro Rosso nemění sestavu pro příští rok: Pierre Gasly a Daniil Kvjat

  • 12.11.2019 Neutral Alexander Albon byl potvrzen jako jezdec Red Bull Racingu pro rok 2020

  • 08.11.2019 Good V areálu PVA Expo Praha v Letňanech dnes začíná výstava závodní techniky Racing Expo

Facebook Instagram

Děkuji, můj příteli a má inspirace

Děkuji, můj příteli a má inspirace

Pětiletý Hamiltonův fanoušek zemřel

Příběh, který v uplynulých dnech zaujal nejen formulový svět, dospěl ke smutnému a bohužel neodvratnému konci. Pětiletý fanoušek Lewise Hamiltona Harry Shaw prohrál minulou sobotu boj se zákeřnou chorobou. Rodina zveřejnila tuto informaci až dnes. „Rval se do poslední chvíle. Nás může utěšit jen to, že už netrpí,“ uvedli zarmoucení rodiče.

Nebojácný kluk poslal před VC Španělska svému idolu prostřednictvím sociálních médií dojemný vzkaz. Hamilton mu potom věnoval své vítězství na Katalánském okruhu, poslal mu trofej za první místo a Mercedes postavil na zahradu před jeho dům repliku letošního monopostu. 

Z Harryho mohl třeba také vyrůst automobilový závodník...

Harry, děkuji, že jsi byl pro nás všechny tak pozitivním světlem. Byl jsi neuvěřitelně statečný a tvůj odchod mě hluboce zasáhl. Děkuji, můj příteli a má inspirace. Bůh tě opatruj a odpočívej v pokoji, kamaráde!“, napsal Hamilton na svůj twitterový účet, když se dozvěděl tragickou novinu.

Dění kolem Harryho Shawa vzbudilo značnou mediální pozornost. Jeho rodiče ji využili k realizaci charitativní akce na pomoc oddělení pro léčbu rakoviny nemocnice Royal Marsden v Londýně. Dosud na příslušné konto doputovalo 270 tisíc eur, z toho 100 tisíc od Lewise Hamiltona.

Komentáře ke článku