Novinky

  • 22.09.2019 Good Kvalifikaci na závod IndyCar v Laguně Seca vyhrál Colton Herta (Harding Steinbrenner)

  • 21.09.2019 Good Pole position pro VC Singapuru si vyjel Charles Leclerc (Ferrari)

  • 21.09.2019 Good Vítězem závěrečného tréninku na VC Singapuru se stal Charles Leclerc (Ferrari)

Facebook Instagram

Hamilton koproducentem hollywoodského dokumentu

Hamilton koproducentem hollywoodského dokumentu

Do týmu si ho vzali Schwarzenegger a Cameron

Přímo od Lewise Hamiltona se dozvídáme, že v Hollywoodu se pracuje na dokumentu, jehož koproducenty jsou James Cameron (režisér filmů Pravdivé lži, Titanic, Avatar a mnoha dalších), Arnold Schwarzenegger, Jackie Chan, Novak Djokovic a také on sám. Podle seznamu jmen byste mohli tipovat, že Cameron dává dohromady dokument o sportovcích a nebyli byste daleko od pravdy. Primárním tématem dokumentu The Game Changers ale bude veganství.

"Váš výkon je to, na čem doopravdy záleží, a jeho základem je správné palivo," sděluje Hamilton svým fanouškům. "Jsem hrdý, že mohu oznámit, že budu producentem The Game Changers. Jedná se o nový revoluční dokumentární film. Uvidíte ho v září. Už teď se nemůžu dočkat."

Hamilton je veganem od roku 2017. Na rozdíl od vegetariánů, vegani odmítnou i jídlo, ve kterém jsou vajíčka, mléko a často i med a další ingredience. Nejsou pouze proti zabíjení zvířat, ale i proti modernímu potravinářskému průmyslu, který dostává vajíčka a mléko do obchodů.

Pro Hamiltona je to zároveň příležitost vkročit do filmového byznysu poté, co ve spolupráci se značkou Tommy Hilfinger pronikl do světa módy.

Komentáře ke článku