Novinky

  • 27.03.2020 Neutral Ferrari hodlá otevřít továrnu v Maranellu 14. dubna

  • 27.03.2020 Good Bývalý pilot F1 a vítěz 13 velkých cen David Coulthard se dožívá 49 let

  • 26.03.2020 Neutral 104. ročník závodu 500 mil v Indianapolisu byl přesunut na neděli 23. srpna

Facebook Instagram

U Haasu se vůbec nic nemění

U Haasu se vůbec nic nemění

S novými jezdci jsou jen trampoty

Haas dnes představil svoje rezervní a testovací piloty. Oproti minulosti se nic nezměnilo. Nadále jimi zůstávají Pietro Fittipaldi a Louis Delétraz.

Podle šéfa týmu Günthera Steinera měla být tato informace zveřejněna už během VC Austrálie, ze známých důvodů však k tomu nedošlo.

Pietro a Louis se v minulých dvanácti měsících osvědčili,“ pochválil je Steiner. „Jejich činnost na simulátoru nám v uplynulé sezoně nepochybně pomohla.“ Fittipaldi se navíc svezl v pátečních trénincích ve Španělsku, Bahrajnu a Abú Zabí. 

Louis Delétraz bude letos kromě práce pro Haas také závodit ve F2. Foto: FIA F2

Nový jezdec s sebou přináší jen samé problémy,“ odpověděl Steiner na dotaz webu auto motor und sport, proč se se sestavou navzdory bídným výkonům nic nepodniklo. „Chce totiž dělat všechno úplně jinak. Potřebujeme se dostat tam, kde jsme se nacházeli na konci roku 2018. Když hodláš obrátit všechno vzhůru nohama, jen zvyšuješ riziko neúspěchu. To je to poslední, co si teď můžeme dovolit.

Musíme se vrátit na správnou cestu, po níž jsme už kráčeli se současnými závodníky. Známe jejich silné i slabé stránky. Nenesou vinu na loňském propadáku. Samozřejmě, tím, jak po sobě na trati šli, nám nijak nepomohli. S tím jsme se ale vyrovnávali nejen my.

Fittipaldi a Delétraz budou hájit barvy Haasu i v narychlo vytvořené Virtual Grand Prix Series.

Zdroj: Haas

Komentáře ke článku