Novinky

  • 16.06.2022 Good V Melbourne budou od příštího roku závodit F2 i F3.

  • 19.05.2022 Good Choť Sergia Péreze mu povila třetí dítě, syna Emilia.

  • 13.05.2022 Good Jack Doohan o víkendu otestuje v Kataru vůz stáje Alpine z roku 2021.

Facebook Instagram

Yasmeen Kolocová si vyjela titul

Yasmeen Kolocová si vyjela titul

Lacko sbíral v Maďarsku druhá místa

Závěrečného podniku okruhového Eset Cup Series na Hungaroringu se Buggyra Zero Mileage Racing zúčastnil v hodně silném složení. Jeho barvy hájili Tomáš Enge, Adam Lacko a dvojčata Yasmeen a Aliyyah Kolocovy.

Je to snad dvanáct let, co jsem naposledy seděl ve voze GT3, ale podle výsledků to vypadá, že jsem to úplně nezapomněl. Jak ve sprintu, tak v endurance je z toho druhé místo, takže určitě super zážitek,“ konstatoval Lacko.

V sobotu to to pro mě byl vůbec první závod s GT3 a hned vytrvalost, když jsem za volant usedala po Adamovi. Jsem ráda, že se mi dařilo držet tempo s ostatními,“ uvedla Aliyyah Kolocová. 

Adam Lacko si připomenul doby, kdy ještě jeho doménou nebyly tahače. Foto: Buggyra

Její sestra Yasmeen bojovala s Renaultem Clio Cup RS o celkové prvenství ve dvoulitrové vytrvalostní kategorii: „Trať je tady dost těžká, obzvlášť na mokru to opravdu hodně klouže a popravdě nejsem se svojí jízdou zas až tak spokojená. Ale podstatné je, že se nám s Tomášem podařilo vybojovat druhé místo a tím pádem i titul.

Letošní sezona byla velmi krátká a nestandardní, ale myslím, že se nám z ní podařilo vytěžit maximum. S gétéčkem máme najeto pár tisíc kilometrů a získali jsme několik pódiových umístění. Všichni naši jezdci v rámci Buggyra Academy se nesmírně zlepšili,“ zrekapituloval uplynulý rok mentor stáje Enge.

Zdroj: Buggyra, úvodní foto: Buggyra