Jean Todt k tifosi: Vítězství nemůžeme slíbit F1
Tomáš Richtr
29.08. 2005
Tomáš Richtr
29.08. 2005
"Letos nejlepší auto nemáme."
Jean Todt upozornil fanoušky červené stáje z Maranella, aby se o nadcházejícím víkendu připravili na nejhorší. Ferrari totiž ještě nenašlo příčiny svých problémů.
"Po mnoho let jsme měli nejlepší auto: nejlepší pneumatiky, nejlepší motor, nejlepší šasi a nejlepší jezdce," řekl Jean Todt. "K úspěchu je potřeba, aby to všechno do sebe perfektně zapadlo. A letos to nejlepší auto nemáme.
Zejména díky novým pravidlům o pneumatikách," dodal Todt. "Vzhledem k okolnostem je neuvěřitelné, že jsme v obou Pohárech na třetím místě.
Nemohu slíbit, že v Monze vyhrajeme, určitě nejsme favority."
Související články
-
Ferrari s novým motorem i palivem
25.06. 2026 -
Ferrari není dostatečně červené
22.06. 2026 -
Co bylo základem monstrózního upgradu?
19.06. 2026 -
Hamilton našel italského Bona
19.06. 2026 -
Nemožné se stalo realitou
15.06. 2026 -
Hamilton měl štěstí i odvahu, Antonelli pořádnou smůlu
14.06. 2026 -
Leclerc mění dodavatele brzd
12.06. 2026 -
Leclerc vysvětluje havárii
07.06. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
