Fiat odkoupí zpět část Ferrari F1
Martin Ševčík
14.09. 2006
Martin Ševčík
14.09. 2006
Ke svým 56% přidá dalších 29.
Automobilka Fiat dnes potvrdila, že do konce měsíce odkoupí zpět část Ferrari, kterou v současnosti vlastní Mediobanca.
Fiat tento podíl Mediobance prodal v roce 2002. Byla to jedna z podmínek pro půjčku, která měla automobilce z Turína pomoci na nohy.
Z původních 35% však Fiat odkoupí pouze 29%, pět procent už dříve Mediobanca prodala. Fiatu nyní patří 56% Ferrari.
Související články
-
Ferrari s novým motorem i palivem
25.06. 2026 -
Ferrari není dostatečně červené
22.06. 2026 -
Co bylo základem monstrózního upgradu?
19.06. 2026 -
Hamilton našel italského Bona
19.06. 2026 -
Nemožné se stalo realitou
15.06. 2026 -
Hamilton měl štěstí i odvahu, Antonelli pořádnou smůlu
14.06. 2026 -
Leclerc mění dodavatele brzd
12.06. 2026 -
Leclerc vysvětluje havárii
07.06. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
