• 20.05.2024 Good Verstappen v neděli kromě Imoly opanoval také Nürburgring - v simulátoru

Glock se šťastným vítězstvím vrátil do čela šampionátu

[GP2] Istanbul - sprint.

Štěstena se vrátila na stranu německého pilota Tima Glocka, jenž se po nepovedeném hlavním závodě vrátil dnešním vítězstvím ve sprintu do čela šampionátu GP2. Před druhým mužem průběžného pořadí Brazilcem Di Grassim, jenž dnes vyšel bodově na prázdno, má nyní náskok dvou bodů.

Glock děkoval za vítězství Nakajimovi, který se střetl v poslední zatáčce s v té době vedoucím Chandhokem a vytlačil jej mimo trať.  Sám se přitom dostal příliš daleko od ideální linie a Glock se kolem obou jezdců protáhl jako had.

Japonec byl za svůj manévr potrestán průjezdem boxy a pilot iSportu tím pádem přišel o svého nejbližšího soupeře. Pro druhou příčku si po Nakajimově trestu dojel Negrao, třetí místo získal Carroll.