Räikkönen a Massa mohou nadále bojovat mezi sebou F1
Tomáš Richtr
27.08. 2007
Tomáš Richtr
27.08. 2007
Nebylo by vhodné upřednostit jednoho z nich.
Po dvanácti závodech rozdíl jediného bodu mezi Felipem Massou a Kimim Räikkönenem je důvod, proč je dle Jeana Todta nevhodné soustředit pozornost na jediného jezdce, ačkoli to znamená, že si vzájemně berou body a limitují své šance v boji s McLarenem.
"Měli problémy kvůli našich chybám, oni sami udělali chyby, to je normální," řekl Jean Todt. "Nemáme v plánu žádnou takovou strategii."
Ferrari ztrácí na McLaren 11 bodů (otázkou je odvolání z Maďarska) a Massa ztrácí na Hamiltona 15 bodů pět závodů před koncem.
"Situace je stále otevřená, budeme bojovat až do konce."
Související články
-
Ferrari s novým motorem i palivem
25.06. 2026 -
Ferrari není dostatečně červené
22.06. 2026 -
Co bylo základem monstrózního upgradu?
19.06. 2026 -
Hamilton našel italského Bona
19.06. 2026 -
Nemožné se stalo realitou
15.06. 2026 -
Hamilton měl štěstí i odvahu, Antonelli pořádnou smůlu
14.06. 2026 -
Leclerc mění dodavatele brzd
12.06. 2026 -
Leclerc vysvětluje havárii
07.06. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
