Hamilton: Alonso není dostatečně loajální F1
Tomáš Richtr
28.09. 2007
Tomáš Richtr
28.09. 2007
Bourat na dráze do sebe ale nebudou.
Lewis Hamilton řekl o Fernandu Alonsovi, že není k týmu dostatečně loajální, zejména s ohledem na skutečnost, že se odmítl zúčastnit zasedání Světové rady v Paříži.
"Dostali jsme instrukce, abychom jej v týmu mile přivítali, a to jsme učinili," řekl Hamilton. "Ale podívejte se, co pak týmu udělal on."
Hamilton a Alonso si přes média vyměnili i další názory, nejčastějším bylo Hamiltonovo upozornění, že v závodech bude stejně agresivní, jako byl Alonso ve Spa.
"Ale není důvod, abych do něj boural, budu se snažit porazit jej čistě," řekl Hamilton.
"Spa už je pryč," řekl Alonso. "Nebourali jsme, chceme oba dojet do cíle."
Související články
-
McMakarenu teď vůbec neuvidíme
27.06. 2026 -
McLaren ztratil klíčovou výhodu
23.06. 2026 -
Pozice zákazníka McLaren brzdí
20.06. 2026 -
Všimli jste si velkých rozdílů v převodovkách?
16.06. 2026 -
McLaren zvažuje vývoj vlastního motoru
16.06. 2026 -
Norris o 9 tisícin před Russellem
12.06. 2026 -
Russell podle očekávání nejrychlejší, Fornaroli nejlepší z nováčků
12.06. 2026 -
McLaren slaví tisící velkou cenu
04.06. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
