Michael Schumacher bude v Barceloně testovat F2007 F1
Tomáš Richtr
06.11. 2007
Tomáš Richtr
06.11. 2007
Kvůli zákazu kontroly trakce.
Michael Schumacher si příští týden otestuje v Barceloně F2007, částečně pro své vlastní potěšení, částečně z technických důvodů.
Od konce loňské sezony, kdy Schumacher s aktivní kariérou skončil, navštívil jen pár závodů, jinak tráví čas v soukromí rodiny.
Schumacher na testy nastupuje zejména z důvodu zákazu kontroly trakce a dalších elektronických pomocníků. S jízdou bez nich má Schumacher zkušenosti.
Jean Todt už dříve Schumacherovi nabídl, že bude-li se chtít svézt, má možnost. Schumacher bude na okruhu v Barceloně testovat v úterý a ve středu. F2007 už řídil, konkrétně ve Fioranu v rámci demonstračních jízd.
Související články
-
Nebyl arogantní ale skrýval plachost
14.05. 2026 -
První ze 155 pohárů pro německou legendu
26.10. 2025 -
Schumacherův stav zůstává tajemstvím
16.11. 2023 -
Alonso po čtyřicítce: Lepší než Schumacher, daleko za Fangiem
22.03. 2023 -
Ferrari je opět nejúspěšnějším týmem VC Bahrajnu
21.03. 2022 -
Rodina Schumacherových promluvila o Michaelově stavu
09.09. 2021 -
Schumacher má zpoždění
28.01. 2021 -
Vlastnoruční Schumacher v aukci
19.06. 2020

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
