Zaměstnanec McLarenu lituje odchodu Fernanda Alonsa F1
Petr Kříž
19.11. 2007
Petr Kříž
19.11. 2007
Nejlepší výkony podává v pozici jezdecké jedničky týmu.
Jeden z techniků McLarenu vyjádřil zklamání nad odchodem Fernanda Alonsa z britského týmu již po jedné sezoně.
„Nechápu, jak ho mohli nechat jít. Alonso je jezdec, který přispívá týmu velkou měrou. Je to škoda, že už s námi není.“
Podle nejmenovaného technika si ho vedení McLarenu nechtělo nechat a krátký pobyt 26letého španělského jezdce byl zapřičiněn tím, že prý nejlepší výkony podává v pozici jezdecké jedničky týmu.
„To byl jediný problém. Když je lídrem, pracuje lépe a jeho výkonnost je mnohem vyšší.“
Související články
-
McMakarenu teď vůbec neuvidíme
27.06. 2026 -
McLaren ztratil klíčovou výhodu
23.06. 2026 -
Pozice zákazníka McLaren brzdí
20.06. 2026 -
Všimli jste si velkých rozdílů v převodovkách?
16.06. 2026 -
McLaren zvažuje vývoj vlastního motoru
16.06. 2026 -
Norris o 9 tisícin před Russellem
12.06. 2026 -
Russell podle očekávání nejrychlejší, Fornaroli nejlepší z nováčků
12.06. 2026 -
McLaren slaví tisící velkou cenu
04.06. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
