McLaren nehodlá představit vůz pro sezonu 2008 F1
Petr Kříž
14.12. 2007
Petr Kříž
14.12. 2007
MP4-23 se poprvé objeví při testech v Jerezu v půlce ledna.
Tým McLaren neplánuje představení nového vozu pro sezonu 2008. Pro letošní sezonu si McLaren s novým titulárním sponzorem a kompletně novou jezdeckou dvojicí, Fernandem Alonsem a Lewisem Hamiltonem, připravil velkolepou podívanou, během které představil monopost MP4-22 v ulicích Valencie. Možná i špionážní aféra způsobila, že vůz pro rok 2008 se podobného představení nedočká.
Svou premiéru si monopost odbude během soukromých testů v Jerezu v polovině ledna 2008. Tým slíbil, že nabídne fotografie a detaily vozu.
Související články
-
McMakarenu teď vůbec neuvidíme
27.06. 2026 -
McLaren ztratil klíčovou výhodu
23.06. 2026 -
Pozice zákazníka McLaren brzdí
20.06. 2026 -
Všimli jste si velkých rozdílů v převodovkách?
16.06. 2026 -
McLaren zvažuje vývoj vlastního motoru
16.06. 2026 -
Norris o 9 tisícin před Russellem
12.06. 2026 -
Russell podle očekávání nejrychlejší, Fornaroli nejlepší z nováčků
12.06. 2026 -
McLaren slaví tisící velkou cenu
04.06. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
