Jaguar se Red Bullem nestane F1
Vojta Houska
02.11. 2004
Vojta Houska
02.11. 2004
Stáji zbývá už jen málo času na záchranu.
Je velmi nepravděpodobné, že by výrobce energetického nápoje Red Bull odkoupil formulovou stáj Jaguár. Řekl to poradce pro motosport, Helmut Marko. Podle jeho slov pracuje čas proti uskutečnění obchodu s Ford Motor Company.
"Problémem je, že lidé (z Fordu), kteří o budoucnosti rozhodují … nemají žádné ponětí o F1."
Nenajde-li stáj z Milton-Keynes do půlky listopadu kupce, přijde 350 zaměstnanců o svou práci.
Související články
-
Znovu se vyplatilo šetřit
03.05. 2026 -
Da Costa prvním dvojnásobným vítězem sezony
21.03. 2026 -
Týmová spolupráce dovedla jezdce Jaguaru k dvojitému triumfu
27.04. 2024 -
Festival předjíždění se šťastným koncem pro Evanse
22.04. 2023 -
Test Kvjata s Azconou potvrzen
18.04. 2023 -
Evans vyšel vítězně z bitvy Novozélanďanů
25.03. 2023 -
Bird a Rast ztratí v Kapském Městě pozice
13.02. 2023 -
Mezi Vandoornem a Evansem se rozhodne až v posledním závodě
13.08. 2022

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
