Red Bull Racing chce vyhrávat závody F1
Ladislav Lála
16.12. 2004
Ladislav Lála
16.12. 2004
Do budoucna se proto nevyhne navýšení rozpočtu.
Rozpočet týmu Red Bull Racing by se měl po roce 2006 zvýšit, alespoň to tvrdí výkonný ředitel David Pitchforth.
Suma peněz, kterou bude mít stáj příští rok k dispozici, by měla zůstat na úrovni částky investované v minulosti Fordem. Odhad se pohybuje někde okolo stodvaceti milionů dolarů.
"Budeme dělat to co uznáme za správné. Red Bull chce ve formuli 1 uspět a vítězit.“
Rozpočet týmů, které dokázaly letos bojovat o vítězství (Ferrari, Renault, McLaren a Williams) se pohybuje řádově na trojnásobku rozpočtu Red Bullu. Ještě více utrácí Toyota.
"Takže se asi nevyhneme navýšení rozpočtu."
Související články
-
Starty? Stále se jen učíme
20.06. 2026 -
Red Bull zpochybnil ADUO
13.06. 2026 -
Nejlepší motor má prý Red Bull!
11.06. 2026 -
Red Bull opět neposlouchá
24.05. 2026 -
Máme dobrý motor, věří Red Bull
14.05. 2026 -
Red Bull překopal řízení vozu
06.05. 2026 -
Verstappen vidí světlo na konci tunelu
03.05. 2026 -
Red Bull ztrácí sekundu na kolo
20.04. 2026

Colapinto kvůli penalizaci klesl z osmého na desáté místo
Sky prodloužila smlouvu s F1 o 5 let za miliardu liber
