Novinky

  • 09.07.2020 Neutral Sebastian Vettel potvrdil, že vyjednával o angažmá s Renaultem

  • 09.07.2020 Neutral Závod v Mugellu 13. září se má jet jako VC Toskánska F1

  • 09.07.2020 Neutral Honda oznámila, že v obou vozech Red Bullu není potřeba měnit motor

Facebook Instagram

Veselé Vánoce přeje Bernie Ecclestone

Veselé Vánoce přeje Bernie Ecclestone

S kamarády po celém světě jde vše snáz

Bernie Ecclestone již není ředitelem F1, ale tradici rozesílání vánočních pohlednic účastníkům šampionátu nepřerušil, ba spíše ji pozvedl na novou úroveň. Letošní obrázek namalovaný na zakázku je obzvláště veselý.

Obrázek na pohlednici ukazuje jeho nástupce, Chaseho Careyho, jak po tenkém laně kráčí vstříc obyvateli USA. Ten ho již očekává i s tradičními americkými hračkami, baseballkou a revolverem, přičemž nad samotnými USA i Careym se stahují černá mračna a šéfa F1 vítá nápis: "Chase se musí velmi snažit, jestli chce dosáhnout svého cíle, šesti závodů v USA!" To Ecclestone, jenž musel letos ze dne na den opustit ředitelské křeslo, si uvolněně vykračuje opačným směrem, k přátelům různých kultur, vyznání i ras. "Bernie se vždycky mohl spolehnout na pomocnou ruku od svých přátel," potěšil bývalý ředitel F1 své někdejší obchodní partnery z Ruska i Orientu.

Novoroční přání je stejně jízlivé: "Šťastné a Veselé! Další rok za námi, nastal čas přemýšlet nad vším, co jsme letos neměli udělat a co uděláme příští rok."

Chase Carey by to ale neměl brát ve zlém, šprťouchlata dělaná z nejvážnějších témat Ecclestoneova profesního života jsou také součástí tradice. V posledních letech zdůrazňoval dominanci Mercedesu, po podpisu Concordské dohody měl svatbu s prezidentem FIA a také musel odevzdat 100 milionů eur německému zloduchovi.

Komentáře ke článku