Novinky

  • 31.03.2020 Neutral Skupina kolem Lawrencea Strolla vloží do Aston Martinu dalších 600 milionů eur

  • 30.03.2020 Bad Kanada prodloužila drastická omezení pro vstup do země do konce června

  • 30.03.2020 Good Tým Mercedes oznámil, že do čtyř dnů dodá první dýchací přístroje do britských nemocnic

Facebook Instagram

Z Russella může být hvězda F1

Z Russella může být hvězda F1

Zanechává výborný první dojem

Paddy Lowe není jediný, na koho George Russell zapůsobil svým inteligentním vystupováním. Stejný dojem z něj měl Toto Wolff, a to už před lety, když se jeho nynější chráněnec teprve chystal do formule 3.

"S Georgem jsem se poprvé setkal, když mu bylo 15 nebo 16 let a požádal mě o schůzku," vzpomíná šéf týmu Mercedes i jeho juniorského programu. "Mám rád tato setkání s mladými chlapci s plnou hlavou snů. On přišel v černém obleku, v kravatě a s notebookem a řekl mi: Zrovna jsem vyhrál titul v britské F4 a zvažuji přestup do F3. Podle mě bych měl zůstat s britským týmem, protože jsem velmi mladý a u Carlinu se cítím dobře. A zeptal se mě, jestli by mu to zavřelo dveře do Mercedesu, kdyby první rok ve F3 nepoužíval motor Mercedes. Moc dobrá otázka od někoho, komu je 15 nebo 16. Byl skvělý. Má mozek, empatii, sociální dovednosti a je rychlý.

Mohu pouze zopakovat, co mi řekl Sébastien Philippe (šéf týmu ART). Že George je jedním z nejlepších, které jsem kdy měl v týmu. Myslím, že tu máme dalšího britského chlapce, z kterého může být hvězda F1."

Komentáře ke článku